444 23 58

Dyson Servis Merkezi

Dyson Servis; 2001 yılından bu yana hızlı ve garantili olarak hizmet vermekte olan firmadır. Dyson markalı ürünlerin onarım ve bakım analizini yaparak müşteriye en hızlı ulaşacak merkez ile irtibata geçerek cihaz arızasının çözümlenmesi sağlamaktadır. Elektronik cihazlar da tıpkı insanlar gibi düzenli olarak bakıma ihtiyaç duyarlar. İçerisinde yer alan mekanik parçaların birbirleriyle uyum içerisinde çalıştığını bilmelisiniz. Herhangi parçanın verimli olarak çalışmaması durumunda diğer mekanik parçalarda etkilenerek ürünün performansı düşmektedir. Bu tip durumlar üretilen ve üretilecek her süpürge ürünü için geçerli diyebiliriz. Fakat markadan markaya farklılıklar olabilir. Örneğin; içerisinde yer alan mekanik devrelerinin daha uzun ömürlü olması sağlanmaktadır. Fakat cihaz onarım veya bakım görmeden ömür boyunca çalışması imkansızdır. Bu sebeple satın aldığınız Dyson süpürge servis ürününü rutin bakımlar altında kullanmanızı tavsiye ederiz.

Dyson Servis: Rutin Bakım

Dyson Servis; ihtiyacınız olan süpürge ürününü en iyi şekilde üretmeye çalışmaktadır. Fakat her elektronik üründe olduğu gibi onarım ve bakım kaçınılmazdır! Bu sebeple de satın aldığınız Dyson Süpürge ürününü etkili Dyson Servis merkeziyle iletişime geçerek onarım görmesini sağlayabilirsiniz. Aksi taktirde cihazı tamir eden firmanın; süpürge ile alakalı teknik deneyimi yada birikimi yoksa onarım süreci uzayabilir. Bu konu hakkında iyi firma ile çalışmanın avantajlarını kısaca sunalım:

  • Dyson Servisiyle teknik arızanızı çözmeniz sizler için pozitif yönde katkı olacaktır.
  • Vakit ve zaman konusunda tecrübeli firmamız arızanın en kısa süre içerisinde çözülmesini sağlayacaktır.
  • Cihaz içerisinde kullanılan veya değişimi yapılan ürünlerin orjinal Dyson markasına ait olduğunu söyleyebiliriz.
  • Dyson markalı elektrik süpürgesinin onarımını gerçekleştirmek için adresinize personel ekibi yönlendirmekteyiz ve herhangi ücret talep etmemekteyiz.
  • 7/24 destek hizmeti vermekteyiz. İstanbul ili içerisinde yer alan tüm bölgelere de hizmet vermekteyiz.
dyson servisi

Dyson Servis: İstanbul Genel Ulaşım

Merkezimiz İstanbul içerisinde yer alan tüm bölgelere hizmet vermektedir. Aynı gün içerisinde gezici personellerimizi adresinize yönlendirmekteyiz. Merkezi noktalarda oluşturduğumuz acentalar yardımıyla ürünün tamirini gerçekleştirmek amacıyla adresinize ulaşmaktayız. Adresinize ulaşan personel; ürünün neden arızalandığının sebebini sunmak amacıyla tetbikler gerçekleştirmektedir. Daha sonra sizlere resmi fatura kağıdında sunarak ürün hakkında bilgilendirmeler paylaşmaktadır. Dyson Servis ultra güçlü elektronik süpürgeler ile tanışmanın vakti geldi! Alanında uzman yüksek hacimli ve güçlü süpürgeyle tanışmak için 444 23 58 numaralı çağrı destek hattını arayarak destek talebinde bulunabilirsiniz.

Etiketler:

Dyson Servis, Dyson Süpürge Servisi, dyson servis istanbul avrupa,dyson servis ankara,dyson servis beylikdüzü,dyson servis bahçelievler,dyson servis bursa,dyson müşteri hizmetleri,dyson yetkili servis istanbul anadolu yakasıBU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER