444 23 58

Dyson Süpürge Servisi

Dyson; 1993 yılında James Dyson tarafından İngiltere'de kurulan, köklü markadır. Sektörel rekabetler arasında yer alan ve rakiplerini her zaman bir adım geride bırakan Dyson; ilk toz torbazsız süpürgeyi 1993 yılında keşfetmiştir. Bu yapılan çalışma sadece marka adına değil aynı zamanda insanlık içinde 15 yıllık gelişim serüveninin adıydı, diyebiliriz. Tasarımsal olarak farklı tarzlarda ürün seçenekleri sunan ve sunmaya devam eden Dyson faaliyetlerini ülkemizde hala devam ettirmektedir. Dyson süpürge servisi olarak cihazlarınızı hızlı şekilde onarım aşamasına ilerletmekteyiz. Onarım aşamasında bulunan ürünlerin; çeşitli bakım aşamalarını da tamamlayarak ürünlerin onarımlarını noktalamaktayız.

Dyson Servis olarak ilkel çalışmaktayız. Dyson süpürge servis merkeziyle iletişime geçmek ve onarım için en yakın bölgeden servis personeli çağırmak için 444 23 58 numaralı çağrı destek hattını arayabilirsiniz. Merkezimizde bulunan tüm personellerimiz; cihazın onarımını gerçekleştirmek için hızlı ve çözümsel olarak yaklaşmaktadır.

dyson servisi

Dyson Servis: İstanbul Genel Ulaşım

Merkezimiz İstanbul içerisinde yer alan tüm bölgelere hizmet vermektedir. Aynı gün içerisinde gezici personellerimizi adresinize yönlendirmekteyiz. Merkezi noktalarda oluşturduğumuz acentalar yardımıyla ürünün tamirini gerçekleştirmek amacıyla adresinize ulaşmaktayız. Adresinize ulaşan personel; ürünün neden arızalandığının sebebini sunmak amacıyla tetbikler gerçekleştirmektedir. Daha sonra sizlere resmi fatura kağıdında sunarak ürün hakkında bilgilendirmeler paylaşmaktadır. Dyson Servis ultra güçlü elektronik süpürgeler ile tanışmanın vakti geldi! Alanında uzman yüksek hacimli ve güçlü süpürgeyle tanışmak için 444 23 58 numaralı çağrı destek hattını arayarak destek talebinde bulunabilirsiniz.

Etiketler:

Dyson Servis, Dyson Süpürge Servisi, dyson servis istanbul avrupa,dyson servis ankara,dyson servis beylikdüzü,dyson servis bahçelievler,dyson servis bursa,dyson müşteri hizmetleri,dyson yetkili servis istanbul anadolu yakasıBU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER